Sık Sorulan Sorular

MERAK ETTİKLERİNİZ VE SIK SORULAN SORULAR


 

Toplu SMS, internet üzerinden tek bir tıklama ile binlerce kişiye direk ulaşmanızı sağlayan bir iletişim çözümüdür. Toplu SMS ile müşterilerinizi bilgilendirebilir, öğrencilerinize veya velilerinize hatırlatmalar yapabilir, telefon listenizdeki kişilerin özel günlerini otomatik olarak kutlayabilirsiniz.
Evet. Mesajpaketi Api kodları ile kullandığınız, muhasebe, e-ticaret, dershane, stok takip, fatura vb. uygulamalar içerisinden toplu sms gönderimi yapabilirsiniz. Yazılımcılarınız veya program satın aldığınız yazılım firmaları api kodlarımızı uygulamalarına kolayca entegre edebilir. Mesajpaketi teknik destek ekibi entegrasyon sürecinde ve sonrasında daima yanınızdadır.
Toplu SMS servisini kullanabilmeniz için varsa Mesajpaketi aboneliğinizden sisteme girerek ya da ücretsiz olarak Mesajpaketi aboneneliğinizi oluşturduktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.
*Telekom sektörünün en gelişmiş ve hala geliştirilmeye devam eden web arayüzü servisine sahip olacaksınız, *Size özel verilen ad ve soyadınızla, firma/kurum isminiz ile veya MESAJPAKETİ abone numaranız ile SMS gönderebileceksiniz,

MESAJ PAKETİ MÜŞTERİSİ OLUN AVANTAJLI ÇIKIN!

Haber Servisimizden, Duyurulardan, Ücretsiz Hizmetlerimizden, İndirimli Hizmetlerimizden ve Hediyelerimizden Faydalanın.

    Üye Ol    

www.mesajpaketi.com FİRMAMIZ, AKSA SES HİZMETLERİ TEKNOLOJİLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ FİRMASININ ÇÖZÜM ORTAĞIDIR.

Scroll to Top